У Нацкомісії визначать, кому компенсувати «неякісну електрику»

Торік майже 1000 споживачів отримали компенсацію за недотримання гарантованих стандартів якості електропостачання. Водночас Нацкомісія (НКРЕКП) вважає, що компенсації мали бути сплачені ще 120 тисячам споживачів. Це

Детальніше

«Енергоатому» не вистачає понад 1,4 мільярда гривень на закупівлю ядерного палива

«Енергоатому» не вистачає 1,4 млрд грн на на закупівлю ядерного палива. За словами Недашковського, такого ще ніколи не було. Голова національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом»

Детальніше

Чому Україні не вигідні RAB-тарифи та як їх не допустити

RAB-тарифи – це методика розрахунку тарифу на електрику. Зараз тарифи рахують за принципом «витрати + прибуток». Нове ж тарифоутворення планує закладати кошти на модернізацію мереж.

Детальніше

НКРЕКП затвердила 3 документи для нового ринку електроенергії

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила 3 ​​кодекси і 3 правила, які необхідні для впровадження Закону України “Про ринок електричної енергії”. Відповідні

Детальніше

«Центренерго» заблокувало поставки вугілля Львівсько-Волинського басейну, — експерт

За словами Волинця, ситуація вимагає термінового втручання керівництва області та держави Відмовою від схеми зустрічних поставок, що забезпечує збут продукції західноукраїнських вугледобувних підприємств ДП «Львіввугілля»

Детальніше

МЕРТ зняв санкції з російського постачальника вугілля

Україна зняла санкції з «Южтранса» Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) зняло санкції з російського постачальника вугілля «Южтранс». Відповідна інформація розміщена на сайті відомства.

Детальніше