В Україну прибула наступна партія американського вугілля

Вантаж у 64 тис. тонн призначений для «Центренерго» У порт «Южний» (Одеська область) прибула чергова партія вугілля зі США.

Про це повідомляє прес-служба порту. Американський балкер AFRICAN BUZZARD пришвартувався до причалу порту 12 грудня о 10:00. Розвантаження судна, що привіз 64 тис. тонн палива для «Центренерго» почалася о 10:50.

За словами в. о. директора підприємства Віталія Жуковського, за 11 місяців порт прийняв 907,600 тис. тонн енергетичного і 1,6257 млн тонн коксівного вугілля. Це 28 великотоннажних суден. Нагадаємо, в ніч на 11 грудня, у порт «Южний» прибув балкер GENCO RAPTOR, навантажений 75 тис. тонн вугілля з ПАР.

Паливо закуплено холдингом ДТЕК для Криворізької ТЕС. Попередня партія газового вугілля для «Центренерго» була розвантажена портом 23 листопада. В перевалці вугілля бере участь також і порт «Чорноморськ» (колишній Іллічівськ Одеської області).

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повідомив, що енергогенеруючі компаній почнуть збільшувати запаси вугілля антрацитної групи з листопада.

Leave a Reply